PR-Saneeraus Oy, Helsinki

PR-Saneeraus Oy

Valuraudankuja 4 A
00700 HELSINKI

toimisto@prsaneeraus.fi (tilaukset)
www.prsaneeraus.fi

Y-tunnus: 10585946

verkkolaskuosoite

PR-Saneeraus Oy
OVT 003710585946
Verkkolaskuoperaattori Pagero Oy
Operaattorin välittäjäntunnus 003723609900


 

Vesivahingot

 Yleinen sähköposti:
toimisto@prsaneeraus.fi

Matti Pöyhiä
matti.pohyia@prkuivaus.fi
044 770 3803

Jyrki Sinkkonen
jyrki.sinkkonen@prkuivaus.fi
045 655 0700

Harri Saikanmäki
harri.saikanmaki@prkuivaus.fi
045 127 5000

Matti Merivaara
matti.merivaara@prkuivaus.fi
040 5089 730

LVI-työt

Petri Sundell
petri.sundell@prsaneeraus.fi
040 546 2353

Kunnossapito ja korjaukset

Yleinen sähköposti:
korjaus@prsaneeraus.fi

Arto Homanen
arto.homanen@prsaneeraus.fi
050 512 3065

Jyrki Törmänen
jyrki.tormanen@prsaneeraus.fi
045 127 5002

Esa Toivokainen
esa.toivokainen@prsaneeraus.fi
046 606 0125

Jari Makkonen
jari.makkonen@prsaneeraus.fi
045 132 0102

Bitumikatteiden ja kattojen korjaukset

Arto Nepponen
arto.nepponen@prsaneeraus.fi
0400 295 714

Toimisto

Yleinen sähköposti:
nina.sundell@prsaneeraus.fi

 

Petri Sundell
petri.sundell@prsaneeraus.fi
040 546 2353

Nina Sundell
nina.sundell@prsaneeraus.fi
040 563 9079

Matti Lindholm
matti.lindholm@prsaneeraus.fi
046 600 0952

Voit jättää kysymyksesi tai yhteydenottopyynnön oheisella lomakkeella.